Y.S. Park 205 – Pánský hřeben se šikmými zuby 166 mm

330 

Y.S. Park 205 – Pánský hřeben se šikmými zuby 166 mm od této skvělé značky Y.S. Park lze u nás pořídit za skvělou cenu. Jsme internetový obchodní dům s rozsáhlou nabídkou zboží za skvělé ceny. Y.S. Park 205 – Pánský hřeben se šikmými zuby 166 mm zrovna teď v akci za 330 Kč.

Popis

Y.S. Park 205 – Pánský hřeben se šikmými zuby 166 mm od přední společnosti Y.S. Park – produkt u nás seženete právě teď za super cenu. Našim cílem je vaše spokojenost.

Vhodné pro: Více detailní práce a závěr střihu Vlastnosti: Zuby hřebene jsou umístěny diagonálně a s menšími mezerami – hřeben drží vlasy více napnuté Tvar rukojeti umožňuje snadný úchop dlaní a držení konečky prstů Hřeben má vysokou pružnost (soft type) Délka 166 mm Přednosti: Díky svému speciálnímu materiálu Ultem jsou hřeben Y.S. Park extrémně lehké, s maximální odolností poškození vlivem vysokých teplot a chemických látek. Vysoká tepluodolnost až do 110 °C (mimo uvedené výjimky). Otvory zvyšující pružnost hřebene, snižující váhu a zajišťující pevnější úchop. Y.S. PARK Profesionální kartáče, hřebeny a doplňky Y.S. Park jsou vyráběny v Japonsku z kvalitních, profesionálních a inovativních materiálů. Každý výrobek značky Y.S.Park byl pečlivě navržen tak, aby vyhovoval potřebám profesionálních kadeřníků s maximální efektivitou a jednoduchostí. Inovativní přístup, promyšlenost a eco-friendy filozofie dělá z Y.S. Parku celosvětově nedostižitelného lídra.

 

Informace o produktu

  • Značka: Y.S. Park
  • EAN: 3014
  • Další vlastnosti: Hřebeny a kartáče Hřebeny na vlasy.  . . . . . . . . .
Y.S. Park 205 - Pánský hřeben se šikmými zuby 166 mm
Y.S. Park 205 – Pánský hřeben se šikmými zuby 166 mm
330