Y.S. Park 150 – Hřeben speciálně na výčesy s třemi řadami zubů 218 mm

420 

Y.S. Park 150 – Hřeben speciálně na výčesy s třemi řadami zubů 218 mm od kvalitní společnosti Y.S. Park je k dostání výhodně. Pořidťe si kvalitní produkt online a neřešte fronty v obchodě. Y.S. Park 150 – Hřeben speciálně na výčesy s třemi řadami zubů 218 mm – zboží máme ted u nás za 420 Kč.

Popis

Y.S. Park 150 – Hřeben speciálně na výčesy s třemi řadami zubů 218 mm od této přední společnosti Y.S. Park lze pořídit u nás za příznivou cenu. Pořidťe se tento produkt bezpečně online.

Vhodné pro tupírování a vytváření sekcí a detailů, výčesy a drdoly. Vytváření objemu a jemné vlasy. Délka hřebenu: 218 mm Jemnější zoubky a menší mezery. Zakulacený tvar hřebene – pohodlný úchop a snadnější práce. Tři řady zubů – vnitřní řada je vyrobena z karbonu, má antistatický efekt, zuby mají střídavou délku, což zajistí skvělý objem a snadnou izolaci vlasů. Zcela jiné tupírování – efekt jako při tupírování kartáčem. Hřeben je kombinací hřebene a kartáče – pružný jako hřeben, ale odolný jako kartáč. Vysoká pružnost hřebenu včetně špice – možnost vytvářet silnější tlak, aniž byste nadměrně zatěžovali ruce Antiskluzové plochy pro snadnou práci, máte-li vlhké ruce. Přednosti: Díky svému speciálnímu materiálu Ultem jsou hřeben Y.S. Park extrémně lehké, s maximální odolností poškození vlivem vysokých teplot a chemických látek. Otvory v hřebenech zajišťují vyšší pružnost, nižší váhu a příjemný úchop tak, aby práce s hřebenem byla co nejefektivnější. Kratší zub určený pro separaci vlasů. Vysoká tepluodolnost: u barevných variant až do 220 °C, u černých (obsahující karbonové vlákna) do 150 °C. Y.S. Park Profesionální kartáče, hřebeny a doplňky Y.S. Park jsou vyráběny v Japonsku z kvalitních, profesionálních a inovativních materiálů. Každý výrobek značky Y.S.Park byl pečlivě navržen tak, aby vyhovoval potřebám profesionálních kadeřníků s maximální efektivitou a jednoduchostí. Inovativní přístup, promyšlenost a eco-friendy filozofie dělá z Y.S. Parku celosvětově nedostižitelného lídra.

 

Informace o produktu

  • Značka: Y.S. Park
  • EAN: 2984
  • Další vlastnosti: Hřebeny a kartáče Tupírovací hřebeny.  . . . . . . . . .
Y.S. Park 150 - Hřeben speciálně na výčesy s třemi řadami zubů 218 mm
Y.S. Park 150 – Hřeben speciálně na výčesy s třemi řadami zubů 218 mm
420