XerJoff Oud Stars Gao – EDP 50 ml

4241 

XerJoff Oud Stars Gao – EDP 50 ml od přední značky XerJoff lze u nás nakoupit teď za výhodnou cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za nízké ceny. XerJoff Oud Stars Gao – EDP 50 ml aktuálně za 4241 Kč.

Katalogové číslo: 8033488153441 Kategorie: , Štítek:

Popis

XerJoff Oud Stars Gao – EDP 50 ml od známé kvalitní značky XerJoff lze zakoupit u nás za příznivou cenu. Rychlý a bezpečný nákup u nás.

Temná, hluboká a silná. Gao je vůně založená na mistrovské směsi šafránu a oudu. Vůně, která se otevírá vzácnou směsí španělského a íránského šafránu, je vedena do zemitého akordu cypriolu, jalovce a balzámu, který uklidňuje a koncentruje mysl. Tradiční základ z pačuli, jantaru a bílého oudu působí autenticky. Parfémová voda Gao je vytvořena z čistého oudu, který je věnován výhradně výrobě tradičních arabských parfémů. Vůně byla uvedena na trh v roce 2012.

 

Informace o produktu

  • Značka: XerJoff
  • EAN: 8033488153441
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Itálie”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”50 ml”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”šafrán, cypriol, elemi, gurjanský balzám, jalovec, jantar, pačuli , agarové dřevo (oud)”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální, dřevitá”}}.  . . . . . . . . .
XerJoff Oud Stars Gao - EDP 50 ml
XerJoff Oud Stars Gao – EDP 50 ml
4241