XerJoff Accento – EDP 100 ml

6867 

XerJoff Accento – EDP 100 ml od našeho výrobce XerJoff – zboží můžete právě teď pořídit za super cenu. Už dále nemusíte hledat, zboží je opravdu kvalitní a za dobrou cenu. XerJoff Accento – EDP 100 ml zrovna nyní za cenu 6867 Kč.

Katalogové číslo: 8033488156206 Kategorie: , Štítek:

Popis

XerJoff Accento – EDP 100 ml od výrobce s mnohaletou tradicí XerJoff . Zboží můžete mít u nás za super cenu. Kvalitní produkt opravdu pro každého.

Sofistikovaná a svůdná kompozice půvabně začíná zvukem ananasu a hyacintu. Smyslný kosatec a nádherný květ jasmínu v srdci kytice, jejíž duet je jemně odstíněn růžovým pepřem. Melodie v závěru zaujme základem složeným z akordů pižma, pačuli, svůdné ambry a vetiveru, které se rozlévají na pozadí sladké vanilky. Vůně byla uvedena na trh v roce 2019.

 

Informace o produktu

  • Značka: XerJoff
  • EAN: 8033488156206
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Itálie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Chyprová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Ovocná”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, jantar, pačuli , vanilka, vetiver”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”jasmín, kosatec, růžový pepř”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”ananas, hyacint”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová, chyprová, ovocná”}}.  . . . . . . . . .
XerJoff Accento - EDP 50 ml
XerJoff Accento – EDP 100 ml
6867