Wahl TurboBooster – Fén na vlasy

2190 

Wahl TurboBooster – Fén na vlasy od našeho předního výrobce Wahl je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. Na našem e-shopu nakupte pohodlně a bezpečně online. Wahl TurboBooster – Fén na vlasy levně za 2190 Kč.

Katalogové číslo: 4015110014447 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Wahl TurboBooster – Fén na vlasy od našeho výrobce Wahl je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Pořidťe si tento kvalitní produkt na našem e-shopu.

Profesionální fén na vlasy s výkonem 2400 W a AC motorem s dlouhou životností. Využívá moderní turmalínovou technologii, která minimalizuje čas fénování, snižuje statičnost a udržuje zdravě vypadající vlasy. Produkt disponuje dvěma rychlostmi, třemi úrovněmi teploty a rychlým přepnutím na “cold shot”. Fén je kompaktní, lehký, tichá a obsahuje extra silný ventilátor pro maximálně silný proud vzduchu. rychlost proudění: 29 m/s délka kabelu: 3 m příslušenství: 2 profesionální trysky váha: 0.53 kg WAHL Wahl Professional je firma z USA založená roku 1919 Leem J. Wahlem, jenž si jako první patentoval elektrický stříhací strojek. Překotným vývojem se Wahl stal lídrem výroby profesionálních stříhacích strojk nejen v USA, ale po celém světě. Jako první firma na světě přisla roku 1967 s bezdrátovým akumulátorovým strojkem a o tři roky později jej nabídla k prodeji, čímž ovládla trh se strojky v celém USA. Kromě stříhacích strojků vynalezl Wahl také kulmu na vlasy a firma se zaměřila také na vysoušeče vlasů. V roce 1996 Wahl koupil svého největšího rivala, německou firmu Moser a Ermila, čmž se stal největším výrobcem stříhacích strojků na světě. Wahl dnes zaměstnává 2200 lidí a vlastní více než 100 patentů, což firmě dává náskok před svou konkurencí.

 

Informace o produktu

  • Značka: Wahl
  • EAN: 4015110014447
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Wahl TurboBooster - Fén na vlasy
Wahl TurboBooster – Fén na vlasy
2190