Vitalitys WeHo Liss Cream 150ml – Narovnávací krém

329 

Vitalitys WeHo Liss Cream 150ml – Narovnávací krém od naší známé značky Vitalitys je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás. Vitalitys WeHo Liss Cream 150ml – Narovnávací krém , produkt koupíte ted u nás za 329 Kč.

Katalogové číslo: 8012603043577 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Vitalitys WeHo Liss Cream 150ml – Narovnávací krém od známého výrobce Vitalitys , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně. Nakupte si na našem e-shopu za skvělé ceny.

Výhody produktu: uhlazuje vlnité a kudrnaté vlasy umožňuje získat hladký efekt a dlouhé držení vlasy jsou hedvábné, jemné a velmi lesklé zabraňuje proniknutí vlhkosti do vlasů Použití: naneste na umyté, ručníkem vysušené vlasy, učešte a nevyplachujte Vitality´s Tato italská firma začíná v roce 1964 a podle italského stylu se řídí heslem, že základem všeho je vášeň pro krásu a nadšení, se kterými vždy vyhledává nové výzvy. Základem veškeré práce a všech produktů Vitality´s je neustálý výzkum nových surovin a vzorců, který umožňuje vyrábět produkty s vysokým obsahem inovací a vysokou účinností. Všechny produkty Vitality´s se rodí v laboratoři. Poté jsou zkoušeny v technickém centru ve spolupráci s kadeřníky, aby se vyhodnotila jejich schopnost stát se prostředkem k práci a úspěchu v oblasti krásy. Tato řada obsahuje šampony, kondicionéry, masky, styling, kůry na vlasy, barvy na vlasy, barevná pěnová tužidla a další výrobky určené k Vaší maximální spokojenosti.

 

Informace o produktu

  • Značka: Vitalitys
  • EAN: 8012603043577
  • Další vlastnosti: Objem 150 ml. Styling Pro uhlazení vlasů. Řada Vitalitys WeHo.  . . . . . . . . .
Vitalitys WeHo Liss Cream 150ml - Narovnávací krém
Vitalitys WeHo Liss Cream 150ml – Narovnávací krém
329