Vitalitys WeHo Light Tears 100ml – Narovnávací olej na konečky vlasů

329 

Vitalitys WeHo Light Tears 100ml – Narovnávací olej na konečky vlasů zboží dodává Vitalitys je k získání právě teď u nás za super cenu. Váháte s výběrem? Pořiďte si zboží dokud je skladem. Vitalitys WeHo Light Tears 100ml – Narovnávací olej na konečky vlasů , produkt nakoupíte ted u nás za 329 Kč.

Katalogové číslo: 1094 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Vitalitys WeHo Light Tears 100ml – Narovnávací olej na konečky vlasů od společnosti s výborným jménem Vitalitys . Zboží můžete mít u nás za super cenu. Udělejte si radost nákupem u nás pohodlně a bezpečně online.

Výhody produktu: dodává vlasům výjimečný lesk bez zatížení vytváří ochranný film okolo vlasů chrání vlasy vůči horkému vzduchu a vnějším vlivům Použití: aplikujte na mokré nebo suché vlasy Vitality´s Tato italská firma začíná v roce 1964 a podle italského stylu se řídí heslem, že základem všeho je vášeň pro krásu a nadšení, se kterými vždy vyhledává nové výzvy. Základem veškeré práce a všech produktů Vitality´s je neustálý výzkum nových surovin a vzorců, který umožňuje vyrábět produkty s vysokým obsahem inovací a vysokou účinností. Všechny produkty Vitality´s se rodí v laboratoři. Poté jsou zkoušeny v technickém centru ve spolupráci s kadeřníky, aby se vyhodnotila jejich schopnost stát se prostředkem k práci a úspěchu v oblasti krásy. Tato řada obsahuje šampony, kondicionéry, masky, styling, kůry na vlasy, barvy na vlasy, barevná pěnová tužidla a další výrobky určené k Vaší maximální spokojenosti.

 

Informace o produktu

  • Značka: Vitalitys
  • EAN: 1094
  • Další vlastnosti: Objem 100 ml. Styling Pro uhlazení vlasů.  . . . . . . . . .
Vitalitys WeHo Light Tears 100ml - Narovnávací olej na konečky vlasů
Vitalitys WeHo Light Tears 100ml – Narovnávací olej na konečky vlasů
329