Vitalitys WeHo Curl Extreme 150ml – Krém na definování a fixaci kudrnatých vlasů

315 

Vitalitys WeHo Curl Extreme 150ml – Krém na definování a fixaci kudrnatých vlasů od tohoto předního výrobce Vitalitys , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. V našem e-shopu pořídíte další zboží jako toto výhodně. Vitalitys WeHo Curl Extreme 150ml – Krém na definování a fixaci kudrnatých vlasů cenově vychází na 315 Kč.

Katalogové číslo: 8012603051831 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Vitalitys WeHo Curl Extreme 150ml – Krém na definování a fixaci kudrnatých vlasů od společnosti se zárukou kvality Vitalitys je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Na e-shopu vybírejte z široké nabídky produtků za skvělé ceny.

Výhody produktu: definuje a fixuje kadeře dodává vlasům objem a zářivý vzhled Použití: naneste na umyté a ručníkem vysušené vlasy, učešte a nevyplachujte. Vitality´s Tato italská firma začíná v roce 1964 a podle italského stylu se řídí heslem, že základem všeho je vášeň pro krásu a nadšení, se kterými vždy vyhledává nové výzvy. Základem veškeré práce a všech produktů Vitality´s je neustálý výzkum nových surovin a vzorců, který umožňuje vyrábět produkty s vysokým obsahem inovací a vysokou účinností. Všechny produkty Vitality´s se rodí v laboratoři. Poté jsou zkoušeny v technickém centru ve spolupráci s kadeřníky, aby se vyhodnotila jejich schopnost stát se prostředkem k práci a úspěchu v oblasti krásy. Tato řada obsahuje šampony, kondicionéry, masky, styling, kůry na vlasy, barvy na vlasy, barevná pěnová tužidla a další výrobky určené k Vaší maximální spokojenosti.

 

Informace o produktu

  • Značka: Vitalitys
  • EAN: 8012603051831
  • Další vlastnosti: Objem 150 ml. Styling Pro definici vln. Řada Vitalitys WeHo.  . . . . . . . . .
Vitalitys WeHo Curl Extreme 150ml - Krém na definování a fixaci kudrnatých vlasů
Vitalitys WeHo Curl Extreme 150ml – Krém na definování a fixaci kudrnatých vlasů
315