Vitalitys Intensive Aqua Sebo-Equlibrant Treatment 100ml – Ošetřující kúra na mastné vlasy

398 

Vitalitys Intensive Aqua Sebo-Equlibrant Treatment 100ml – Ošetřující kúra na mastné vlasy s pečetí kvality od Vitalitys , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Získejte tento produkt za super cenu u nás online. Vitalitys Intensive Aqua Sebo-Equlibrant Treatment 100ml – Ošetřující kúra na mastné vlasy k sehnání zrovna v akci za 398 Kč.

Katalogové číslo: 8012603033615 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Vitalitys Intensive Aqua Sebo-Equlibrant Treatment 100ml – Ošetřující kúra na mastné vlasy od skvělé a známé značky Vitalitys je k sehnání u nás za skvělou cenu. Nákupem online šetříte čas a nakupujete v pohodlí.

Normalizuje tvorbu mazu. Čistí a osvěžuje vlasovou pokožku bez narušení. Zmírňuje případné podráždění. Obsahuje: KYSELINA SALICYLOVÁ: má keratolické účinky na pokožku a napomáhá zlepšovat buněčnou výměnu ALANTOIN: zklidňující a ochranné účinky Produktová řada Vitalitys Intensive Aqua VŘÍDELNÍ VODA ZE SPEZZANA – ZVLÁŠTNÍ FORMA VODY Voda se zvláštními vlastnostmi pro péči a krásu vlasu je spojena s dalšími přírodními složkami. Obsahuje oligoprvky, které umožňují jednodušší vstřebání aktivních rostlinných složek, jenž vybral Vitality’s na každou anomálii vlasu. Směs aktivních výtažků ve vřídelní vodě ze Spezzana: antioxidanti (polyfenoly – flavonoidy) oleuropein (výběrový polyfenol jako prevence oxidačních stresů) sacharidy (L-redukční) regenerační a hydratační vlastnosti jsou spojeny s výjimečnými vlastnostmi vřídelní vody, která působí na buňky pokožky a zlepšují tak vstřebání vzácných aktivních složek Řada Equilibrio Vlasy, které trpí touto anomálií, vypadají mastné a zplihlé. Ne vždy je to způsobeno nadbytečným množstvím mazu, ale často je to způsobeno narušením hydrolipidové vrstvy.Je tedy nutné hydratovat pokožku a navrátit jí správnou rovnováhu. Řada Equilibrio redukuje tvorbu mazu. Aktivní složky: Aktivní středomořské složky ve vřídelní vodě ze Spezzana Sebocomplex: aktivní složka obsahující směs složek regulujících maz jako jsou niaciamid, kvasné hydrolyzované proteiny, biotin. Působí na mazovou žlázu a snižuje její sekreci mazu. Lopuch: rostlina s blahodárnými účinky na pokožku. Antiseptické, dezinfekční a stahující účinky. Používá se při léčbě akné a při jiných zánětlivých procesech pokožky.

 

Informace o produktu

  • Značka: Vitalitys
  • EAN: 8012603033615
  • Další vlastnosti: Objem 100 ml. Typ vlasů Mastný vlas. Řada Vitalitys Intensive Aqua.  . . . . . . . . .
Vitalitys Intensive Aqua Sebo-Equlibrant Treatment 100ml - Ošetřující kúra na mastné vlasy
Vitalitys Intensive Aqua Sebo-Equlibrant Treatment 100ml – Ošetřující kúra na mastné vlasy
398