Vitalitys Intensive Aqua Re Integra Treatment 150ml – Bezoplachová kúra

398 

Vitalitys Intensive Aqua Re Integra Treatment 150ml – Bezoplachová kúra od známého předního výrobce Vitalitys je nyní k dostání výhodně za super cenu. Získejte kvalitní zboží online a ušetřete si čas i peníze. Vitalitys Intensive Aqua Re Integra Treatment 150ml – Bezoplachová kúra v akci za cenu 398 Kč.

Katalogové číslo: 8012603051916 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Vitalitys Intensive Aqua Re Integra Treatment 150ml – Bezoplachová kúra od našeho předního výrobce Vitalitys lze zakoupit u nás za příznivou cenu. Udělejte si radost nákupem tohoto produktu u nás online.

Hloubková rekonstrukce na poškozené a zeslabené vlasy. Jednoduché a rychlé použití. Není zapotřebí dlouhá doba působení. Bezoplachové složení s paměťovým efektem umožní aktivním složkám působit dlouhodobě až do budoucího umytí. Obsahuje: SMĚS AMINOKYSELIN: (Alanin, Valin, Arginin) mají hloubkově rekonstrukční účinky CERAMID 2: posilňuje strukturu vlasu tím, že sceluje vnější kutikulu KUKUŘIČNÉ AMIDY: mají hydratační a rozjasňující účinky KERATIN: protein struktury, rekonstruuje a sceluje vlasové vlákno Produktová řada Vitalitys Intensive Aqua VŘÍDELNÍ VODA ZE SPEZZANA – ZVLÁŠTNÍ FORMA VODY Voda se zvláštními vlastnostmi pro péči a krásu vlasu je spojena s dalšími přírodními složkami. Obsahuje oligoprvky, které umožňují jednodušší vstřebání aktivních rostlinných složek, jenž vybral Vitality’s na každou anomálii vlasu. Směs aktivních výtažků ve vřídelní vodě ze Spezzana: antioxidanti (polyfenoly – flavonoidy) oleuropein (výběrový polyfenol jako prevence oxidačních stresů) sacharidy (L-redukční) regenerační a hydratační vlastnosti jsou spojeny s výjimečnými vlastnostmi vřídelní vody, která působí na buňky pokožky a zlepšují tak vstřebání vzácných aktivních složek Řada Re-integra Re-Integra s Vitacell-Repair regeneruje a opravuje vlasy zevnitř. Z laboratoří Vitality´s přichází nová neobyčejná inovace: Vitacell-Repair. Vynikajícím způsobem bojujeproti stárnutí a zeslabení vlasové struktury díky kmenovým buňkám z vinné révy Solar Vitis. Aktivní složky: Aktivní středomořské složky ve vřídelní vodě ze Spezzana: hydratační a antioxidační působení Phoenix Dactylifera: hydratace, antioxidace, remineralizace Vitacell – Repair: stimulace lepší keratinizace na úrovni cibulky, pro zdravé vlasy už od začátku Ceramidy: pro výživu a cementizaci vlasů Minerální soli a cukry z datlí: hloubková hydratace a lesk Keratin a aminokyseliny: (ALANIN, VALIN, ARGININ) rekonstrukce

 

Informace o produktu

  • Značka: Vitalitys
  • EAN: 8012603051916
  • Další vlastnosti: Objem 150 ml. Typ vlasů Poškozený vlas. Řada Vitalitys Intensive Aqua.  . . . . . . . . .
Vitalitys Intensive Aqua Re Integra Treatment 150ml - Bezoplachová kúra
Vitalitys Intensive Aqua Re Integra Treatment 150ml – Bezoplachová kúra
398