Vitalitys Effécto Shampoo Idratazione 1500ml – Intenzivní hydratační šampon

498 

Vitalitys Effécto Shampoo Idratazione 1500ml – Intenzivní hydratační šampon od známého předního výrobce Vitalitys je u nás za bezkonkurenční cenu. Nakupte si na našem e-shopu za super ceny. Vitalitys Effécto Shampoo Idratazione 1500ml – Intenzivní hydratační šampon cenově vychází na 498 Kč.

Katalogové číslo: 8012603016373 Kategorií: , , , , , Štítek:

Popis

Vitalitys Effécto Shampoo Idratazione 1500ml – Intenzivní hydratační šampon od této značky Vitalitys je k sehnání u nás za skvělou cenu. Nakupujte chytře, výhodně a bezpečně online.

Jemně očišťuje a hydratuje vlasy a pokožku. Respektuje strukturu vlasů, oživuje vlasy a dodává přirozený lesk. Použití: Aplikujte do vlhkých vlasů, promasírujte a důkladně opláchněte, poté jěště jednou opakujte. Vitality´s Tato italská firma začíná v roce 1964 a podle italského stylu se řídí heslem, že základem všeho je vášeň pro krásu a nadšení, se kterými vždy vyhledává nové výzvy. Základem veškeré práce a všech produktů Vitality´s je neustálý výzkum nových surovin a vzorců, který umožňuje vyrábět produkty s vyskokým obsahem inovací a vysokou účinností. Všechny produkty Vitality´s se rodí v laboratoři. Poté jsou zkoušeny v technickém centru ve spolupráci s kadeřníky, aby se vyhodnotila jejich schopnost stát se prostředkem k práci a úspěchu v oblasti krásy. Tato řada obsahuje šampony, kondicionéry, masky, styling, kůry na vlasy, barvy na vlasy, barevná pěnová tužidla a další výrobky určené k Vaší maximální spokojenosti.

 

Informace o produktu

  • Značka: Vitalitys
  • EAN: 8012603016373
  • Další vlastnosti: Objem 1500 ml. Typ vlasů Barvený vlas. Řada Vitalitys Effécto.  . . . . . . . . .
Vitalitys Effécto Shampoo Idratazione 1500ml - Intenzivní hydratační šampon
Vitalitys Effécto Shampoo Idratazione 1500ml – Intenzivní hydratační šampon
498