Versace Eros Pour Femme – parfémovaná voda 100 ml

2405 

Versace Eros Pour Femme – parfémovaná voda 100 ml od skvělé a známé značky Versace . Zboží můžete mít u nás za super cenu. Nakupujte opravdu rychle, dokud máme zboží skladem. Versace Eros Pour Femme – parfémovaná voda 100 ml – nyní pořídíte za 2405 Kč.

Katalogové číslo: 2376877185934 Kategorie: , Štítek:

Popis

Versace Eros Pour Femme – parfémovaná voda 100 ml od výrobce Versace je k sehnání u nás za skvělou cenu. Nákupem tohoto výrobku rozhodně neprohloupíte.

Chvějivý a vzácný, sicilský citron a kalábrijský bergamot upoutají pozornost svojí silnou září. Lahodná a jemná zrnka granátového jablka ohromí a svádí. Jasmínová infuze a jasmínový absolu Sambac dodávají autentickou a nadčasovou ženskost. Velkorysé okvětní lístky pivoňky přináší sametový dotek, zatímco jasný citrusový květ rozšiřuje květinový akord a odvolává se na kořeny a tradice Versace. Vůně ambroxu je hluboká a tajemná. Smyslný akord vzácných dřev, jemného santálu a opojného pižma ji perfektně doplňuje. Intenzivní a čarovné tóny probouzející všechny smysly jsou odhaleny. Do flakónu jsou zakomponovány mytologické kódy DNA Versace. Zlatá hlava Medúzy a reliéf řeckého klíče po obvodu jsou potvrzením jejich impomující síly. Řecký klíč se opakuje i na zadní straně flakónu, kdežto ražba Medúzy zdobí vrchol jeho uzávěru. Nápis Eau de Parfum je uveden na přední straně luxusní krabičky ve tvaru kazety s vysunovací vnitřní částí typickou pro schránky na exkluzivní šperky.

 

Informace o produktu

  • Značka: Versace
  • EAN: 2376877185934
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Itálie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, santalové dřevo, ambroxan, dřevité tóny”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, citron, granátové jablko”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”citronový květ, jasmín, pivoňka”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová, dřevitá”}}.  . . . . . . . . .
Versace Eros Pour Femme - parfémovaná voda 100 ml
Versace Eros Pour Femme – parfémovaná voda 100 ml
2405