Versace Eros – parfémovaná voda 200 ml

2853 

Versace Eros – parfémovaná voda 200 ml od známého dodavatele Versace je momentálně ve výhodné akci. Tento produkt je přesně to, co potřebujete. Versace Eros – parfémovaná voda 200 ml v současnosti pořídíte za cenu 2853 Kč.

Katalogové číslo: 8011003861910 Kategorie: , Štítek:

Popis

Versace Eros – parfémovaná voda 200 ml od známé značky Versace je u nás za bezkonkurenční cenu. Pořidťe se tento produkt bezpečně online.

Pánové, buďte odvážní jako Eros, řecký bůh lásky. Parfémovaná voda pro muže Versace Eros vám pomůže, abyste získali jeho vášeň a odvahu. Ukrývá v sobě dřevité, orientální a osvěžující tóny. Zahalí vás do opojné vůně, která posílí vaše mužství tím, že vám každý den dá kapku sebevědomí. Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

 

Informace o produktu

  • Značka: Versace
  • EAN: 8011003861910
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Itálie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Zelená”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”200 ml”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”cedrové dřevo, dubový mech, vetiver”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”citron, jablko, mandarinka, máta”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”pelargonie (geranium), vanilka, ambroxan, fazole tonka”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální, dřevitá”}}.  . . . . . . . . .
Versace Eros - parfémovaná voda 200 ml
Versace Eros – parfémovaná voda 200 ml
2853