Versace Crystal Noir – parfémovaná voda 90 ml

2198 

Versace Crystal Noir – parfémovaná voda 90 ml od dodavatele s dlouholetou historií Versace je momentálně ve výhodné akci. Nakupte si na našem e-shopu za skvělé ceny. Versace Crystal Noir – parfémovaná voda 90 ml – nyní pořídíte za 2198 Kč.

Katalogové číslo: 2376877184975 Kategorie: , Štítek:

Popis

Versace Crystal Noir – parfémovaná voda 90 ml značky s tradicí a dobrou pověstí Versace , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. V e-shopu pořídíte skvělé produtky za nízké ceny.

Vůně Crystal Noir představuje ryzí magickou vůni, éterickou i smyslnou zároveň. Orientálně-ovocný charakter podtrhuje její do detailu propracovanou kompozici, která není založena na dlouhém seznamu ingrediencí, ale jen na pečlivě vybraném akordu těch nejvzácnějších vonných lahůdek. V úvodu vůně se nachází zázvor, kardamon a pepř, srdce je zcela květinové. V základu vůni fixuje ambra, pižmo a santalové dřevo.

 

Informace o produktu

  • Značka: Versace
  • EAN: 2376877184975
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”90 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Itálie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Ovocná”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, ambra, santalové dřevo”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”pivoňka, květ pomerančovníku, gardénie”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”zázvor, černý pepř, kardamom”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální, květinová, ovocná”}}.  . . . . . . . . .
Versace Crystal Noir - parfémovaná voda 90 ml
Versace Crystal Noir – parfémovaná voda 90 ml
2198