Versace Bright Crystal – toaletní voda 200 ml

2727 

Versace Bright Crystal – toaletní voda 200 ml od spolehlivého výrobce Versace je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. V našem e-shopu pořídíte další zboží jako toto výhodně. Versace Bright Crystal – toaletní voda 200 ml právě nyní za bezkonkurenční cenu 2727 Kč.

Katalogové číslo: 2376877184913 Kategorie: , Štítek:

Popis

Versace Bright Crystal – toaletní voda 200 ml od společnosti se zárukou kvality Versace je k dostání levně a pohodlně online. Zařaďte se ke spokojeným zákazníkům.

Květinově-svěží vůně. Jemná smyslnost, křišťálová průzračnost a třpytivý jas: Versace uvádí zářivý křišťál Bright Crystal. Vzácný šperk vytříbené krásy je plný osvěžujících a chvějivě květinových tónů. Fascinující a rozkošná vůně je určena ženě Versace, silné a sebevědomé, ale zároveň žensky smyslné a okouzlující krásce. Při prvním doteku ji, jako hedvábný šátek, pohladí zářivé tóny yuzu a vzápětí ji osvěží šťáva z granátového jablka protékající přes chladivé kostky ledu. Poté přichází řada na ušlechtile ženský koktejl složený z květů magnólie, pivoňky a lotosu, propojující v sobě průzračnost s něžnou smyslností. Vzápětí se rozvíjí akord rozkoše zosobněný ambrou, hřejivým Akašu dřevem (strom rodící kešu oříšky) a pižmem. Vůně byla uvedena na trh v roce 2006.

 

Informace o produktu

  • Značka: Versace
  • EAN: 2376877184913
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”200 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Itálie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Ovocná”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, ambra, dřevo Akašu”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”granátové jablko, yuzu, ledový akord”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”pivoňka, magnólie, lotosový květ”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”ovocná, květinová”}}.  . . . . . . . . .
Versace Bright Crystal - toaletní voda 200 ml
Versace Bright Crystal – toaletní voda 200 ml
2727