Valentino Valentino Donna Born In Roma – EDP 100 ml

2999 

Valentino Valentino Donna Born In Roma – EDP 100 ml od spolehlivého výrobce Valentino jde u nás právě teď pořídit výhodně. V našem e-shopu nakoupíte kvalitní zboží. Valentino Valentino Donna Born In Roma – EDP 100 ml – produkt momentálně prodáváme za 2999 Kč.

Katalogové číslo: 3614272761445 Kategorie: , Štítek:

Popis

Valentino Valentino Donna Born In Roma – EDP 100 ml od společnosti s výborným jménem Valentino lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Nákupem u nás, ušetříte čas i peníze.

Dokonalý styl a luxus tohoto mistrovského díla jsou již na první pohled patrné z jeho vnějšího designu. Luxusní orientální květinová vůně je oděna v masivní lahvičce zdobené moderním reliéfem v klasickém stylu Valentino a elixír získal světle růžovou barvu připomínající romantiku a eleganci jeho sofistikovaného charakteru. Skladba je inspirována brilantními výhledy na slavnou římskou architekturu, které do tohoto města dlouhodobě přitahují miliony turistů. Hřejivý florální obraz je složen ze tří druhů jasmínové vůně, z nichž každá je svým způsobem krásná. Vůně byla uvedena na trh v roce 2019.

 

Informace o produktu

  • Značka: Valentino
  • EAN: 3614272761445
  • Další vlastnosti: parametry {“hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, růžový pepř, černý rybíz”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”guajakové dřevo, vanilkový bourbon, kašmír”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”jasmín, jasmín Sambac”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální, dřevitá”}}.  . . . . . . . . .
Valentino Valentino Donna Born In Roma - EDP 100 ml
Valentino Valentino Donna Born In Roma – EDP 100 ml
2999