Valentino Donna – EDP 100 ml

2524 

Valentino Donna – EDP 100 ml od naší známé značky Valentino je k dispizici za skvělou cenu. Vysoká kvalita – nejlepší poměr ceny a kvality pro náročné zákazníky. Valentino Donna – EDP 100 ml v současnosti za 2524 Kč.

Katalogové číslo: 8411061815106 Kategorie: , Štítek:

Popis

Valentino Donna – EDP 100 ml od známého dodavatele Valentino je právě teď za super cenu. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za bezkonkurenční ceny.

Vůně Valentino Donna symbolizuje křehkou, jemnou ženu, která je zároveň nepředvídatelná a je sama sebou. Je to velmi svůdná, sofistikovaná a nadčasová vůně pro moderní ženy. Okouzlí Vás dokonalou souhrou tónů, které podtrhnou Váš styl. Ucítíte vůni šťavnatého bergamotu v doprovodu opojné růže a kosatce. Akordy kůže se v základu mísí se sladkou vanilkou a pačuli a uzavírají tuto skvostnou kompozici.

 

Informace o produktu

  • Značka: Valentino
  • EAN: 8411061815106
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Sladká”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pačuli , vanilka, kůže”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”růže, kosatec”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální, květinová”}}.  . . . . . . . . .
Valentino Donna - EDP 100 ml
Valentino Donna – EDP 100 ml
2524