UV gel lak Shellac Me Thermo 12ml – Blue-Turquoise Glimmer

290 

UV gel lak Shellac Me Thermo 12ml – Blue-Turquoise Glimmer od značky se skvělou pověstí Ráj nehtů je u nás k dostání za skvělou cenu. Získejte tento produkt bezpečně online. UV gel lak Shellac Me Thermo 12ml – Blue-Turquoise Glimmer – zboží máme ted u nás za 290 Kč.

Katalogové číslo: 150109 Kategorie: , Štítek:

Popis

UV gel lak Shellac Me Thermo 12ml – Blue-Turquoise Glimmer od našeho výrobce Ráj nehtů je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás.

UV gel lak Shellac Me Thermo 12ml – Blue-Turquoise Glimmer

Aplikace gel laků je jedním z nejnovějších trendů v oblasti manikúry. Shellac Me obsahuje přírodní šelak, který zajistí přirozenou pružnost a dlouhotrvající lesk. Gel laky Shellac Me perfektně drží na nehtech, mají vysokou intenzitu barev, jsou odolné proti poškrábání a nárazům a jednoduše se odstraňují.

Gel laky jsou vynikající alternativou ke klasickým lakům na nehty, které se po několika dnech či dokonce hodinách odlupují a nevyrovnají se s běžnými denními úkony. UV gel lak Shellac Me s přísadou šelaku Vám zajistí dokonalou manikúru až na 2 týdny.

Nanášíme na podkladovou bázi Shellac Me Base Top Coat, který použijeme i jako vrchní vrstvu pro ochranu barvy a vysoký lesk.

Vytvrzujeme v klasické zářivkové UV lampě 120 sek., v UV/LED lampě 60 sek.

Shellac Me gel laky odstraňujeme pomocí odstraňovačů gel laků (Soak Off Remover).

 

 

Informace o produktu

  • Značka: Ráj nehtů
  • EAN: 150109
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
UV gel lak Shellac Me Thermo 12ml - Blue-Turquoise Glimmer
UV gel lak Shellac Me Thermo 12ml – Blue-Turquoise Glimmer
290