UV gel lak Shellac Me 12ml – Glimmer Holo Clear

290 

UV gel lak Shellac Me 12ml – Glimmer Holo Clear od značky s dlouholetou tradicí Ráj nehtů je právě teď u nás za super cenu. Pořidťe si tento kvalitní produkt na našem e-shopu. UV gel lak Shellac Me 12ml – Glimmer Holo Clear , produkt koupíte ted u nás za 290 Kč.

Katalogové číslo: 150201 Kategorie: , Štítek:

Popis

UV gel lak Shellac Me 12ml – Glimmer Holo Clear od dodavatele se skvělou pověstí Ráj nehtů . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu. Pořidťe si kvalitní produkty u nás online za opravdu nízké ceny.

UV gel lak Shellac Me 12ml – Glimmer Holo Clear

Shellac Me Glimmer Holo Clear je čirý, průhledný gel lak s jemným holografickým třpytem. Použít se dá samostatně či přes jakoukoliv barevnou vrstvu pro získání holografického efektu.

Aplikace gel laků je jedním z nejnovějších trendů v oblasti manikúry. Shellac Me obsahuje přírodní šelak, který zajistí přirozenou pružnost a dlouhotrvající lesk. Gel laky Shellac Me perfektně drží na nehtech, mají vysokou intenzitu barev, jsou odolné proti poškrábání a nárazům a jednoduše se odstraňují.

Gel laky jsou vynikající alternativou ke klasickým lakům na nehty, které se po několika dnech či dokonce hodinách odlupují a nevyrovnají se s běžnými denními úkony. UV gel lak Shellac Me s přísadou šelaku Vám zajistí dokonalou manikúru až na 2 týdny.

Vytvrzujeme v klasické zářivkové UV lampě 120 sek., v UV/LED lampě 60 sek.

Shellac Me gel laky odstraňujeme pomocí odstraňovačů gel laků (Soak Off Remover).

 

 

Informace o produktu

  • Značka: Ráj nehtů
  • EAN: 150201
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
UV gel lak Shellac Me 12ml - Glimmer Holo Clear
UV gel lak Shellac Me 12ml – Glimmer Holo Clear
290