UV gel lak Shellac Me 12ml – Base Top Coat

290 

UV gel lak Shellac Me 12ml – Base Top Coat od známé společnosti Ráj nehtů , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. Jsme internetový obchodní dům s rozsáhlou nabídkou zboží za skvělé ceny. UV gel lak Shellac Me 12ml – Base Top Coat ve výhodné slevě 290 Kč.

Katalogové číslo: 150000 Kategorie: , Štítek:

Popis

UV gel lak Shellac Me 12ml – Base Top Coat od výrobce Ráj nehtů , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Vybírejte z široké nabídky produtků za super ceny.

UV gel lak Shellac Me 12ml – Base Top Coat

Podkladový a TOP vrchní šelak v jednom produktu.

Aplikace gel laků je jedním z nejnovějších trendů v oblasti manikúry. Shellac Me obsahuje přírodní šelak, který zajistí přirozenou pružnost a dlouhotrvající lesk. Gel laky Shellac Me perfektně drží na nehtech, mají vysokou intenzitu barev, jsou odolné proti poškrábání a nárazům a jednoduše se odstraňují.

Gel laky jsou vynikající alternativou ke klasickým lakům na nehty, které se po několika dnech či dokonce hodinách odlupují a nevyrovnají se s běžnými denními úkony. UV gel lak Shellac Me s přísadou šelaku Vám zajistí dokonalou manikúru až na 2 týdny.

Vytvrzujeme v klasické zářivkové UV lampě 120 sek., v UV/LED lampě 60 sek.

Shellac Me gel laky odstraňujeme pomocí odstraňovačů gel laků (Soak Off Remover).

 

 

Informace o produktu

  • Značka: Ráj nehtů
  • EAN: 150000
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
UV gel lak Shellac Me 12ml - Base Top Coat
UV gel lak Shellac Me 12ml – Base Top Coat
290