UV gel lak Color Me Magnetic 6g – č.2750

125 

UV gel lak Color Me Magnetic 6g – č.2750 od výrobce Ráj nehtů lze pořídit u nás za příznivou cenu. Udělejte si radost nákupem tohoto výrobku. UV gel lak Color Me Magnetic 6g – č.2750 zrovna teď v akci za 125 Kč.

Popis

UV gel lak Color Me Magnetic 6g – č.2750 od známého výrobce Ráj nehtů , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. Nákupem online šetříte čas a nakupujete v pohodlí.

UV gel lak Color Me Magnetic 6g – č.2750

Ráj nehtů – Fantasy Line

Aplikace gel laků je jedním z nejnovějších trendů v oblasti manikúry. UV gel laky Color Me Vám zajistí krásnou manikúru až na 2 týdny. Gel laky jsou vynikající alternativou ke klasickým lakům na nehty, které se po několika dnech či dokonce hodinách odlupují a nevyrovnají se s běžnými denními úkony. Gel laky Color Me perfektně drží na nehtech, mají skvělou hustotu, jsou syté a jednoduše se odstraňují. 

Nová série magnetických gel laků Color Me pro vytvoření Cat Eye efektu či různých magnetických vzorů pomocí magnetu.

Použití: Nehty zbrousíme do požadovaného tvaru a zatlačíme nehtovou kůžičku. Nehtovou ploténku jemně zbrousíme jemným pilníkem 240/240 či pilník blokem, oprášíme a naneseme na celý nehet primer pro lepší přilnutí gel laku. Jakmile se primer vpije do nehtu, naneseme tenkou vrstvu podkladového gel laku a vytvrdíme v lampě. Dále naneseme jednu vrstvu magnetického gel laku a vytvrdíme. Po nanesení druhé vrstvy přiložíme magnet a opět vytvrdíme. Pro lesk a ochranu na závěr naneseme vrchní gel lak a opět vytvrdíme. Na závěr otřeme čističem nehtů.

Vytvrzujeme v klasické UV lampě, kombinované či vysoce kvalitní LED lampě.

Color Me gel laky odstraňujeme pomocí odstraňovačů gel laků (Soak Off Remover).

 

Informace o produktu

  • Značka: Ráj nehtů
  • EAN: 153673
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
UV gel lak Color Me Magnetic 6g - č.2750
UV gel lak Color Me Magnetic 6g – č.2750
125