UV gel lak Color Me 6g – č.620

125 

UV gel lak Color Me 6g – č.620 od této značky Ráj nehtů , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. Pořidťe si kvalitní produkt online a neřešte fronty v obchodě. UV gel lak Color Me 6g – č.620 stojí ted u nás 125 Kč.

Popis

UV gel lak Color Me 6g – č.620 od společnosti se zárukou kvality Ráj nehtů je u nás k dostání za skvělou cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za super ceny.

UV gel lak Color Me 6g – č.620

Ráj nehtů – Fantasy Line

Aplikace gel laků je jedním z nejnovějších trendů v oblasti manikúry. UV gel laky Color Me Vám zajistí krásnou manikúru až na 2 týdny. Gel laky jsou vynikající alternativou ke klasickým lakům na nehty, které se po několika dnech či dokonce hodinách odlupují a nevyrovnají se s běžnými denními úkony. Gel laky Color Me perfektně drží na nehtech, mají skvělou hustotu, jsou syté a jednoduše se odstraňují.

Použití: Nehty zbrousíme do požadovaného tvaru a zatlačíme nehtovou kůžičku. Nehtovou ploténku jemně zbrousíme jemným pilníkem 240/240 či pilník blokem, oprášíme a naneseme na celý nehet primer pro lepší přilnutí gel laku. Jakmile se primer vpije do nehtu, naneseme tenkou vrstvu podkladového gel laku a vytvrdíme v lampě. Dále naneseme jednu až dvě vrstvy barevného gel laku Color Me a opět jednotlivé vrstvy vytvrdíme. Pro lesk a ochranu na závěr naneseme vrchní gel lak a opět vytvrdíme. Na závěr otřeme čističem nehtů.

Vytvrzujeme v klasické UV lampě, kombinované či vysoce kvalitní LED lampě.

Color Me gel laky odstraňujeme pomocí odstraňovačů gel laků (Soak Off Remover).

 

Informace o produktu

  • Značka: Ráj nehtů
  • EAN: 153959
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
UV gel lak Color Me 6g - č.620
UV gel lak Color Me 6g – č.620
125