UV gel lak Color Me 6g – č.2050

125 

UV gel lak Color Me 6g – č.2050 od našeho známého výrobce Ráj nehtů je momentálně ve výhodné akci. Nakupujte opravdu rychle, dokud máme zboží skladem. UV gel lak Color Me 6g – č.2050 za bezkonkureční cenu 125 Kč.

Popis

UV gel lak Color Me 6g – č.2050 od značky se skvělou pověstí Ráj nehtů je právě nyní ve slevě. Nenechte si tuto akci ujít. Pořidťe se tento produkt bezpečně online.

UV gel lak Color Me 6g – č.2050

Ráj nehtů – Fantasy Line

Aplikace gel laků je jedním z nejnovějších trendů v oblasti manikúry. UV gel laky Color Me Vám zajistí krásnou manikúru až na 2 týdny. Gel laky jsou vynikající alternativou ke klasickým lakům na nehty, které se po několika dnech či dokonce hodinách odlupují a nevyrovnají se s běžnými denními úkony. Gel laky Color Me perfektně drží na nehtech, mají skvělou hustotu, jsou syté a jednoduše se odstraňují.

Použití: Nehty zbrousíme do požadovaného tvaru a zatlačíme nehtovou kůžičku. Nehtovou ploténku jemně zbrousíme jemným pilníkem 240/240 či pilník blokem, oprášíme a naneseme na celý nehet primer pro lepší přilnutí gel laku. Jakmile se primer vpije do nehtu, naneseme tenkou vrstvu podkladového gel laku a vytvrdíme v lampě. Dále naneseme jednu až dvě vrstvy barevného gel laku Color Me a opět jednotlivé vrstvy vytvrdíme. Pro lesk a ochranu na závěr naneseme vrchní gel lak a opět vytvrdíme. Na závěr otřeme čističem nehtů.

Vytvrzujeme v klasické UV lampě, kombinované či vysoce kvalitní LED lampě.

Color Me gel laky odstraňujeme pomocí odstraňovačů gel laků (Soak Off Remover).

 

Informace o produktu

  • Značka: Ráj nehtů
  • EAN: 153994
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
UV gel lak Color Me 6g - č.2050
UV gel lak Color Me 6g – č.2050
125