Uppercut Deluxe Strong Hold Clay 60g – Hlína na vlasy

420 

Uppercut Deluxe Strong Hold Clay 60g – Hlína na vlasy od kvalitní společnosti Uppercut je k dostátní teď u nás za super cenu. Udělejte si radost nákupem u nás online. Uppercut Deluxe Strong Hold Clay 60g – Hlína na vlasy aktuálně za 420 Kč.

Popis

Uppercut Deluxe Strong Hold Clay 60g – Hlína na vlasy od spolehlivého výrobce Uppercut jde u nás právě teď pořídit výhodně. Udělejte si radost nákupem online a neřešte fronty v obchodě.

S matující hlínou lze snadno zajistit účesu dokonalou fixaci se stále přirozeným vzhledem. Účes zůstává maximálně flexibilní a tvárný a jeho změna či úprava v průběhu dne není vůbec žádný problém. Vlasy nemastí, ale vzhledem ke svému složení je zapotřebí jej vymýt pomocí šamponu. Vhodný k úpravě kratších vlasů a vytvoření texturovaných kreací. Použití: Naneste malé množství přípravku na vlasy a vytvarujte do požadovaného účesu. Uppercut Deluxe Uppercut Deluxe je australskou značkou pánské kosmetiky, která v sobě nese klasický, ale nadčasový styl, maximální zápal a lásku k odvětví holičství, vysoký standard v kvalitě produktů a velkou dávku nezbytné kreativity. Za vznikem společnosti stojí dva dlouholetí přátelé Luke Newman a Steve Purcell, kteří coby skuteční milovníci surfování a skatingu nacházejí inspiraci zejména na svých prknech na suchu i ve vodě.

 

Informace o produktu

  • Značka: Uppercut
  • EAN: 817891024196
  • Další vlastnosti: Objem 60 g. Styling Pro fixaci vlasu.  . . . . . . . . .
Uppercut Deluxe Strong Hold Clay 60g - Hlína na vlasy
Uppercut Deluxe Strong Hold Clay 60g – Hlína na vlasy
420