Uppercut Deluxe Strength & Restore Shampoo 240ml – Šampon pro posílení a obnovu vlasů

345 

Uppercut Deluxe Strength & Restore Shampoo 240ml – Šampon pro posílení a obnovu vlasů od společnosti se zárukou kvality Uppercut – zboží můžete právě teď pořídit za super cenu. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online. Uppercut Deluxe Strength & Restore Shampoo 240ml – Šampon pro posílení a obnovu vlasů výhodně ted u nás za 345 Kč.

Katalogové číslo: 817891024806 Kategorií: , , , , , Štítek:

Popis

Uppercut Deluxe Strength & Restore Shampoo 240ml – Šampon pro posílení a obnovu vlasů od dodavatele s dobrým jménem Uppercut , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online.

Šampon naplněný vyživujícím biotinem a kofeinem je určený všem typům pánských vlasů, zejména pak poskytuje posílení a regeneraci těm jemným, slabým a nevýrazným. Taktéž zabraňuje lámání a skvěle napomáhá růstu nových, zdravých vlasů. O dlouhotrvající, příjemnou vůni se postará kombinace mandarinky, pačuli a koření. Použití: Vmasírujte do vlhkých vlasů, dobře napěňte a důkladně opláchněte. Podle potřeby opakujte. Uppercut Deluxe Uppercut Deluxe je australskou značkou pánské kosmetiky, která v sobě nese klasický, ale nadčasový styl, maximální zápal a lásku k odvětví holičství, vysoký standard v kvalitě produktů a velkou dávku nezbytné kreativity. Za vznikem společnosti stojí dva dlouholetí přátelé Luke Newman a Steve Purcell, kteří coby skuteční milovníci surfování a skatingu nacházejí inspiraci zejména na svých prknech na suchu i ve vodě.

 

Informace o produktu

  • Značka: Uppercut
  • EAN: 817891024806
  • Další vlastnosti: Objem 240 ml. Typ vlasů Pro muže.  . . . . . . . . .
Uppercut Deluxe Strength & Restore Shampoo 240ml - Šampon pro posílení a obnovu vlasů
Uppercut Deluxe Strength & Restore Shampoo 240ml – Šampon pro posílení a obnovu vlasů
345