Uppercut Deluxe Monster Hold Hair Wax 70g – Tvarující vosk na vlasy

429 

Uppercut Deluxe Monster Hold Hair Wax 70g – Tvarující vosk na vlasy od kvalitní značky Uppercut je u nás k dostání za skvělou cenu. Máte rádi různé slevové akce? Pro stálé klienty máme výhodný věrnostní program. Uppercut Deluxe Monster Hold Hair Wax 70g – Tvarující vosk na vlasy – nyní pořídíte za super cenu 429 Kč.

Popis

Uppercut Deluxe Monster Hold Hair Wax 70g – Tvarující vosk na vlasy od kvalitní společnosti Uppercut je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. Pořidťe se tento produkt bezpečně online.

Maximální možnou fixaci a vysoký lesk propůjčí pánskému účesu stylingový přípravek s obsahem vazelíny a včelího vosku. Vytvořenou vlasovou kreaci nezničí ani vnější vlivy, jako jsou voda, vítr či pot. Vhodný do náročných podmínek a pro všechny typy a délky vlasů. Použití: Vosk před použitím lehce zahřejte mezi prsty, poté aplikujte na suché vlasy a dotvarujte účes. Uppercut Deluxe Uppercut Deluxe je australskou značkou pánské kosmetiky, která v sobě nese klasický, ale nadčasový styl, maximální zápal a lásku k odvětví holičství, vysoký standard v kvalitě produktů a velkou dávku nezbytné kreativity. Za vznikem společnosti stojí dva dlouholetí přátelé Luke Newman a Steve Purcell, kteří coby skuteční milovníci surfování a skatingu nacházejí inspiraci zejména na svých prknech na suchu i ve vodě.

 

Informace o produktu

  • Značka: Uppercut
  • EAN: 817891023038
  • Další vlastnosti: Objem 70 g. Styling Pro fixaci vlasu.  . . . . . . . . .
Uppercut Deluxe Monster Hold Hair Wax 70g - Tvarující vosk na vlasy
Uppercut Deluxe Monster Hold Hair Wax 70g – Tvarující vosk na vlasy
429