Uppercut Deluxe Matt Pomade 100ml – Matná pomáda na vlasy

429 

Uppercut Deluxe Matt Pomade 100ml – Matná pomáda na vlasy od skvělého výrobce Uppercut je momentálně ve výhodné akci. Nakupujte bezpečně online. Uppercut Deluxe Matt Pomade 100ml – Matná pomáda na vlasy aktuálně zrovna za 429 Kč.

Katalogové číslo: 815049025330 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Uppercut Deluxe Matt Pomade 100ml – Matná pomáda na vlasy od kvalitní společnosti Uppercut lze pořídit u nás za příznivou cenu. Nakupujte chytře, výhodně a bezpečně online.

Vlasová pomáda s krémovou konzistencí nabízí pánskému účesu středně silnou fixaci a matný efekt. Vhodná je pro všechny délky a typy vlasů a nejrůznější druhy stylingu. Účesu navíc propůjčí příjemnou vůni. Z vlasů se následně snadno vymývá. Použití: Naneste malé množství přípravku do suchých nebo ručníkem vysušených vlasů a dotvarujte do požadovaného účesu. Uppercut Deluxe Uppercut Deluxe je australskou značkou pánské kosmetiky, která v sobě nese klasický, ale nadčasový styl, maximální zápal a lásku k odvětví holičství, vysoký standard v kvalitě produktů a velkou dávku nezbytné kreativity. Za vznikem společnosti stojí dva dlouholetí přátelé Luke Newman a Steve Purcell, kteří coby skuteční milovníci surfování a skatingu nacházejí inspiraci zejména na svých prknech na suchu i ve vodě.

 

Informace o produktu

  • Značka: Uppercut
  • EAN: 815049025330
  • Další vlastnosti: Objem 100 g.  . . . . . . . . .
Uppercut Deluxe Matt Pomade 100ml - Matná pomáda na vlasy
Uppercut Deluxe Matt Pomade 100ml – Matná pomáda na vlasy
429