Uppercut Deluxe Featherweight Hair Wax 70g – Krémový vosk na vlasy

420 

Uppercut Deluxe Featherweight Hair Wax 70g – Krémový vosk na vlasy od této značky Uppercut , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Nakupte si na našem e-shopu za super ceny. Uppercut Deluxe Featherweight Hair Wax 70g – Krémový vosk na vlasy v současnosti za 420 Kč.

Popis

Uppercut Deluxe Featherweight Hair Wax 70g – Krémový vosk na vlasy od společnosti s úžasnou pověstí Uppercut lze pořídit u nás za příznivou cenu. V e-shopu pořídíte skvělé produkty jako tento za bezva ceny.

Krémový vosk na vlasy zanechá pánský účes po celý den dokonale tvarovaný, a přesto maximálně lehký, pružný a přirozený. Vlasům propůjčí také mírný objem, matný vzhled a svěží citrusovou vůni. Vhodný pro krátké a středně dlouhé vlasy. Snadno se z vlasů vymývá. Použití: Vosk před použitím lehce zahřejte mezi prsty, poté aplikujte na suché vlasy a dotvarujte účes. Uppercut Deluxe Uppercut Deluxe je australskou značkou pánské kosmetiky, která v sobě nese klasický, ale nadčasový styl, maximální zápal a lásku k odvětví holičství, vysoký standard v kvalitě produktů a velkou dávku nezbytné kreativity. Za vznikem společnosti stojí dva dlouholetí přátelé Luke Newman a Steve Purcell, kteří coby skuteční milovníci surfování a skatingu nacházejí inspiraci zejména na svých prknech na suchu i ve vodě.

 

Informace o produktu

  • Značka: Uppercut
  • EAN: 817891023151
  • Další vlastnosti: Objem 70 g. Styling Pro fixaci vlasu.  . . . . . . . . .
Uppercut Deluxe Featherweight Hair Wax 70g - Krémový vosk na vlasy
Uppercut Deluxe Featherweight Hair Wax 70g – Krémový vosk na vlasy
420