Tom Ford Venetian Bergamot – EDP 50 ml

3986 

Tom Ford Venetian Bergamot – EDP 50 ml od skvělého a známého výrobce Tom Ford je u nás k dispozici opravdu výhodně. Jsme internetový obchodní dům s rozsáhlou nabídkou zboží za skvělé ceny. Tom Ford Venetian Bergamot – EDP 50 ml – můžete mít za 3986 Kč.

Katalogové číslo: 888066045827 Kategorie: , Štítek:

Popis

Tom Ford Venetian Bergamot – EDP 50 ml od výrobce s dobrým jménem Tom Ford je pro vás pro vás právě dnes v akci. Pořiďte si tento produkt online a neřešte zbytečné fronty v obchodě.

Venetian Bergamot je dřevitě-kořeněná vůně pro ženy i muže. Hlavu tvoří bergamot, černý a růžový pepř a zázvor. Srdce se skládá z květu ylang-ylang, gardénie, cedru, pepřového dřeva a magnólie. V základu se rozvoní fazole tonka, santalové dřevo a kašmíran. Vůně byla uvedena na trh v roce 2015. Objem 250 ml je bez rozprašovače a slouží i jako náplň.

 

Informace o produktu

  • Značka: Tom Ford
  • EAN: 888066045827
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”50 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Kořeněná”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, zázvor, růžový pepř, černý pepř”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”cedrové dřevo, magnólie, pepřové dřevo, ylang-ylang, gardénie”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”cashmeran, santalové dřevo, fazole tonka”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”kořenitá, dřevitá”}}.  . . . . . . . . .
Tom Ford Venetian Bergamot - EDP 50 ml
Tom Ford Venetian Bergamot – EDP 50 ml
3986