Tom Ford Tuscan Leather – EDP 50 ml

4386 

Tom Ford Tuscan Leather – EDP 50 ml od společnosti s předním postavením na trhu Tom Ford je u nás k dostání za skvělou cenu. Nakupte si kvalitní produtky online a ušetřete tak váš čas. Tom Ford Tuscan Leather – EDP 50 ml za bezkonkureční cenu 4386 Kč.

Katalogové číslo: 888066000161 Kategorie: , Štítek:

Popis

Tom Ford Tuscan Leather – EDP 50 ml od dodavatele s dlouholetou historií Tom Ford , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně. Na našem e-shopu nakupte pohodlně a bezpečně online.

Tuscan Leather je nová vůně pro ženy i muže. Hlava vůně je tvořena šafránem, malinami a tymiánem. V srdci najdete jasmín a kadidlo. Vůně kůže se ve svém základu prolíná s dřevitými tóny, jantarem a semišem. Tuscan Leather je smyslná extravagantní vůně, která potěší všechny sebevědomé ženy i muže.

 

Informace o produktu

  • Značka: Tom Ford
  • EAN: 888066000161
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”50 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Juchtová”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”jantar, dřevité tóny, semiš, kůže”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”jasmín, kadidlo”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”šafrán, tymián, malina”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”kožená”}}.  . . . . . . . . .
Tom Ford Tuscan Leather - EDP 30 ml
Tom Ford Tuscan Leather – EDP 50 ml
4386