Tom Ford Rose Prick – EDP 50 ml

5855 

Tom Ford Rose Prick – EDP 50 ml značky Tom Ford je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. Vybírejte s rozmyslem, zboží nemusí být dlouho v akci. Tom Ford Rose Prick – EDP 50 ml právě teď za cenu 5855 Kč.

Katalogové číslo: 888066107785 Kategorie: , Štítek:

Popis

Tom Ford Rose Prick – EDP 50 ml od známé společnosti Tom Ford je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Vyberte si z široké škály produktů a nakupte u nás online.

Parfémová voda Rose Prick ukazuje krásu růže v celé její podobě. Kompozice začíná kořeněnými tóny sečuánského pepře spolu s kurkumou. Bulharská, mayská a turecká růže je v srdci vůně. Nakonec se parfémová voda uzavírá tóny pačuli a fazolí tonka. Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

 

Informace o produktu

  • Značka: Tom Ford
  • EAN: 888066107785
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”50 ml”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”sečuánský pepř, kurkuma”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”turecká růže, bulharská růže, mayská růže”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pačuli , fazole tonka”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová”}}.  . . . . . . . . .
Tom Ford Rose Prick - EDP 50 ml
Tom Ford Rose Prick – EDP 50 ml
5855