Tom Ford Fucking Fabulous – EDP 50 ml

5815 

Tom Ford Fucking Fabulous – EDP 50 ml od značky s dobrým jménem Tom Ford je právě teď za super cenu. Kupte si tento produkt u nás výhodně online. Tom Ford Fucking Fabulous – EDP 50 ml momentálně v akci za 5815 Kč.

Katalogové číslo: 888066075848 Kategorie: , Štítek:

Popis

Tom Ford Fucking Fabulous – EDP 50 ml od známé kvalitní značky Tom Ford je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Nakupte si na našem e-shopu za super ceny.

Parfémová voda Fucking Fabulous od Tom Ford je výrazná vůně, která je určena pro muže i ženy – jedná se o unisex vůni. Tato limitovaná edice vás prostě nadchne – v úvodu se ukrývá levandule a muškátová šalvěj, srdce patří kořenu kosatce, kůži, vanilce a mandli. Na závěr se rozvoní bílé dřevo, jantar, kůže, fazole tonka a kašmír. Na trh byla uvedena v roce 2017. Objem 250 ml je bez rozprašovače a slouží i jako náplň.

 

Informace o produktu

  • Značka: Tom Ford
  • EAN: 888066075848
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”50 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Sladká”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”jantar, fazole tonka, bílé dřevo, kůže, kašmír”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”vanilka, kořen kosatce, kůže, hořká mandle”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”levandule, muškátová šalvěj”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”kožená, ambrová”}}.  . . . . . . . . .
Tom Ford Fucking Fabulous - EDP 50 ml
Tom Ford Fucking Fabulous – EDP 50 ml
5815