Tom Ford Ébène Fumé – EDP 50 ml

4489 

Tom Ford Ébène Fumé – EDP 50 ml od naší známé značky Tom Ford lze zakoupit u nás za příznivou cenu. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás. Tom Ford Ébène Fumé – EDP 50 ml levně za cenu 4489 Kč.

Katalogové číslo: 888066115308 Kategorie: , Štítek:

Popis

Tom Ford Ébène Fumé – EDP 50 ml od společnosti s úžasnou pověstí Tom Ford je u nás k dispozici opravdu výhodně. Nákupem online ušetříte čas i peníze – nakupte online.

Ébène Fumé neboli “kouřový eben” od značky Tom Ford je jantarová dřevitá parfémová voda pro muže i ženy. Vůně zachycuje mystickou esenci dřeva, o jehož vůni se věří, že dokáže očistit od negativní energie. V úvodu ucítíte kouřovou stopu kadidla a pikantní tóny dodává černý pepř. Palo santo vykouzlí dřevité akordy, které zjemňuje zemitá vůně listu fialky. Exotické srdce skrývá kůži, labdanum, olej z jalovce, papyrus a jemnou vůni růže. Ve dřevitém základu se prolínají akordy ebenového a guajakového dřeva, balzámově jantarovou kořeněnou notu vykouzlí pryskyřice. Tato smyslná parfémová voda vám dodá auru vznešenosti, klidu a čistoty. Vůně byla uvedena na trh v roce 2021.

 

Informace o produktu

  • Značka: Tom Ford
  • EAN: 888066115308
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”50 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”dřevitá”}}.  . . . . . . . . .
Tom Ford Ébène Fumé - EDP 50 ml
Tom Ford Ébène Fumé – EDP 50 ml
4489