Togethair White Texturiznig Dust 30ml – Objemový pudr světlý

605 

Togethair White Texturiznig Dust 30ml – Objemový pudr světlý od přední značky Togethair lze u nás získat pouze nyní za super cenu. Kupte si tento produkt bezpečne a rychle online. Togethair White Texturiznig Dust 30ml – Objemový pudr světlý zrovna nyní za cenu 605 Kč.

Katalogové číslo: 8052575370004 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Togethair White Texturiznig Dust 30ml – Objemový pudr světlý zboží dodává Togethair , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Udělejte si radost nákupem tohoto výrobku.

Pudr značky Togethair s obsahem phytokeratinu slouží k vytvoření okamžitého objemu od kořínků vlasů, účesu zároveň propůjčí střední intenzitu fixace a dodá mu matný efekt. Jemné a unavené vlasy perfektně povzbudí, zajistí jim strukturu a pevnost. Vhodný pro světlé odstíny. Použití: Naneste malé množství přípravku přímo ke kořínkům vlasů, případně i do délek pro celkový objem účesu. Jemně zapracujte. TOGETHAIR Italský smysl pro krásu, styl a dokonalou image. Vášeň, kterou Italové vkládají do každého svého počinu. Nejmodernější technologie současnosti a zároveň úcta a láska k přírodě. Spojením těchto jednotlivých dílků mozaiky vznikají prvotřídní vlasové produkty, se kterými není možné šlápnout vedle.

 

Informace o produktu

  • Značka: Togethair
  • EAN: 8052575370004
  • Další vlastnosti: Objem 30 ml. Typ vlasů Blond vlasy. Styling Pro fixaci vlasu.  . . . . . . . . .
Togethair White Texturiznig Dust 30ml - Objemový pudr světlý
Togethair White Texturiznig Dust 30ml – Objemový pudr světlý
605