Togethair Volume Thin Hair Shampoo 1000ml – objemový šampon pro jemné vlasy

780 

Togethair Volume Thin Hair Shampoo 1000ml – objemový šampon pro jemné vlasy od našeho známého výrobce Togethair . Zboží nakoupíte u nás za příznivou cenu. Nakupte toto zboží za super cenu u nás online. Togethair Volume Thin Hair Shampoo 1000ml – objemový šampon pro jemné vlasy za super cenu 780 Kč.

Katalogové číslo: 8002738195913 Kategorií: , , , , , Štítek:

Popis

Togethair Volume Thin Hair Shampoo 1000ml – objemový šampon pro jemné vlasy od známého dodavatele Togethair , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. Nakupujte bezpečně online.

Jemné vlasy a přirozený objem jdou ruku v ruce s použitím produktů z objemové řady Volume. Šampon s výtažky z ženšenu a mořského kolagenu zajistí buněčnou obnovu, výživu, posílení a výplň vlasového vlákna. Složení je přizpůsobeno tak, aby vlas nebyl zatížen, ale zároveň zůstal dokonale čistý, hydratovaný a plný síly. Pro maximální efekt je vhodné následné použití kondicionéru z produktové řady Volume. Aktivní složky: výtažek z ženšenu výtažek z mořského kolagenu Použití: Přiměřené množství šamponu vmasírujte do mokrých vlasů po celé jejich délce, poté důkladně opláchněte. V případě potřeby postup opakujte. TOGETHAIR Italský smysl pro krásu, styl a dokonalou image. Vášeň, kterou Italové vkládají do každého svého počinu. Nejmodernější technologie současnosti a zároveň úcta a láska k přírodě. Spojením těchto jednotlivých dílků mozaiky vznikají prvotřídní vlasové produkty, se kterými není možné šlápnout vedle.

 

Informace o produktu

  • Značka: Togethair
  • EAN: 8002738195913
  • Další vlastnosti: Objem 1000 ml. Typ vlasů Jemný vlas.  . . . . . . . . .
Togethair Volume Thin Hair Shampoo 1000ml - objemový šampon pro jemné vlasy
Togethair Volume Thin Hair Shampoo 1000ml – objemový šampon pro jemné vlasy
780