Togethair Strong Foam 250ml – husté krémové tužidlo

480 

Togethair Strong Foam 250ml – husté krémové tužidlo od této značky Togethair lze u nás pořídit za skvělou cenu. Není důvod váhat, dokud je zboží skladem. Togethair Strong Foam 250ml – husté krémové tužidlo výhodně za cenu 480 Kč.

Katalogové číslo: 8002738196217 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Togethair Strong Foam 250ml – husté krémové tužidlo od výrobce se skvělou pověstí Togethair je momentálně ve výhodné akci. V eshopu pořídíte opravdu kvalitu za rozumné peníze.

Husté krémové tužidlo poskytuje nejen dlouhotrvající, pevnou fixaci a stoprocentní podporu účesu, ale zároveň vlasy ochraňuje při jejich tepelné úpravě a hydratuje je. Aktivní složky: phytokeratin (hydrolyzovaný pšeničný protein) Použití: Před použitím důkladně protřepejte. Naneste přípravek do dlaní a poté rovnoměrně vetřete do vlhkých, nebo suchých vlasů. Pokračujte ve stylingu vlasů obvyklým způsobem. TOGETHAIR Italský smysl pro krásu, styl a dokonalou image. Vášeň, kterou Italové vkládají do každého svého počinu. Nejmodernější technologie současnosti a zároveň úcta a láska k přírodě. Spojením těchto jednotlivých dílků mozaiky vznikají prvotřídní vlasové produkty, se kterými není možné šlápnout vedle.

 

Informace o produktu

  • Značka: Togethair
  • EAN: 8002738196217
  • Další vlastnosti: Objem 250 ml. Styling Pro fixaci vlasu.  . . . . . . . . .
Togethair Strong Foam 250ml - husté krémové tužidlo
Togethair Strong Foam 250ml – husté krémové tužidlo
480