Togethair Silver Anti-Yellow Shampoo 1000ml – šampon pro eliminaci žlutých odstínů

780 

Togethair Silver Anti-Yellow Shampoo 1000ml – šampon pro eliminaci žlutých odstínů od značky s dlouholetou historií Togethair je nyní k dostání výhodně za super cenu. Udělejte si radost nákupem tohoto produktu u nás online. Togethair Silver Anti-Yellow Shampoo 1000ml – šampon pro eliminaci žlutých odstínů cenově vychází na 780 Kč.

Katalogové číslo: 8002738183491 Kategorií: , , , , , Štítek:

Popis

Togethair Silver Anti-Yellow Shampoo 1000ml – šampon pro eliminaci žlutých odstínů od značky Togethair – produkt u nás seženete právě teď za super cenu. Už dále nemusíte hledat, zboží je opravdu kvalitní a za dobrou cenu.

Neutralizační šampon přispívá k potlačení nežádoucích žlutých odstínů v blond, šedivých nebo odbarvených vlasech. Obsažený azulen se účinně postará o eliminaci žlutých odlesků ve vlasových vláknech, na která má zároveň zjemňující efekt. Správnou hydrataci a ochranu pak vlasům dodá výtažek z květů ibišku. Aktivní složky: azulen výtažek z květů ibišku Použití: Přiměřené množství šamponu vmasírujte do mokrých vlasů po celé jejich délce. Pro zesílení efektu nechejte působit 2-3 minuty a poté důkladně opláchněte. V případě potřeby postup opakujte. TOGETHAIR Italský smysl pro krásu, styl a dokonalou image. Vášeň, kterou Italové vkládají do každého svého počinu. Nejmodernější technologie současnosti a zároveň úcta a láska k přírodě. Spojením těchto jednotlivých dílků mozaiky vznikají prvotřídní vlasové produkty, se kterými není možné šlápnout vedle.

 

Informace o produktu

  • Značka: Togethair
  • EAN: 8002738183491
  • Další vlastnosti: Objem 1000 ml. Typ vlasů Blond vlasy.  . . . . . . . . .
Togethair Silver Anti-Yellow Shampoo 1000ml - šampon pro eliminaci žlutých odstínů
Togethair Silver Anti-Yellow Shampoo 1000ml – šampon pro eliminaci žlutých odstínů
780