Togethair Shine Air 250ml – rozjasňující sprej pro okamžitý lesk

610 

Togethair Shine Air 250ml – rozjasňující sprej pro okamžitý lesk od skvělého výrobce Togethair lze u nás získat pouze nyní za super cenu. Rychlý a bezpečný nákup u nás. Togethair Shine Air 250ml – rozjasňující sprej pro okamžitý lesk právě nyní za 610 Kč.

Katalogové číslo: 8002738196187 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Togethair Shine Air 250ml – rozjasňující sprej pro okamžitý lesk od našeho výrobce Togethair je právě nyní ve slevě. Nenechte si tuto akci ujít. Vybrali jsme pro vás top kvalitu za bezva cenu.

Pomyslnou třešničku na dortu poskytne vlasům rozjasňující sprej značky Togethair. Dodává přirozený lesk a jas, postará se o hedvábnou jemnost a lehkost a zároveň zabrání elektrizování. Aktivní složky: phytokeratin (hydrolyzovaný pšeničný protein) Použití: Před použitím přípravek protřepejte a následně aplikujte ze vzdálenosti cca 25-30 cm. Nechejte volně zaschnout. TOGETHAIR Italský smysl pro krásu, styl a dokonalou image. Vášeň, kterou Italové vkládají do každého svého počinu. Nejmodernější technologie současnosti a zároveň úcta a láska k přírodě. Spojením těchto jednotlivých dílků mozaiky vznikají prvotřídní vlasové produkty, se kterými není možné šlápnout vedle.

 

Informace o produktu

  • Značka: Togethair
  • EAN: 8002738196187
  • Další vlastnosti: Objem 250 ml. Styling Pro lesk vlasů.  . . . . . . . . .
Togethair Shine Air 250ml - rozjasňující sprej pro okamžitý lesk
Togethair Shine Air 250ml – rozjasňující sprej pro okamžitý lesk
610