Togethair Shaping Gel 200ml – gel s extra silným účinkem

390 

Togethair Shaping Gel 200ml – gel s extra silným účinkem od výrobce s mnohaletou tradicí Togethair je k sehnání u nás za skvělou cenu. Rychlý a bezpečný nákup u nás. Togethair Shaping Gel 200ml – gel s extra silným účinkem zrovna teď v akci za 390 Kč.

Katalogové číslo: 8002738196248 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Togethair Shaping Gel 200ml – gel s extra silným účinkem od značky Togethair je pro vás pro vás právě dnes v akci. Nakupujte bezpečně online.

Dlouhotrvající, extra silnou fixaci zajistí gel na vlasy značky Togethair. Zároveň definuje účes, poskytuje přirozený lesk, nabízí rychleschnoucí efekt a nezanechává nežádoucí stopy ve vlasech. Aktivní složky: phytokeratin (hydrolyzovaný pšeničný protein) Použití: Gel před použitím lehce rozetřete mezi prsty, poté aplikujte na suché vlasy a dotvarujte účes. Přípravek je možné používat také na vlhké vlasy za účelem mokrého vzhledu účesu. TOGETHAIR Italský smysl pro krásu, styl a dokonalou image. Vášeň, kterou Italové vkládají do každého svého počinu. Nejmodernější technologie současnosti a zároveň úcta a láska k přírodě. Spojením těchto jednotlivých dílků mozaiky vznikají prvotřídní vlasové produkty, se kterými není možné šlápnout vedle.

 

Informace o produktu

  • Značka: Togethair
  • EAN: 8002738196248
  • Další vlastnosti: Objem 200 ml. Styling Pro fixaci vlasu.  . . . . . . . . .
Togethair Shaping Gel 200ml - gel s extra silným účinkem
Togethair Shaping Gel 200ml – gel s extra silným účinkem
390