Togethair Sebum Greasy Hair Shampoo 250ml – šampon pro mastné vlasy

345 

Togethair Sebum Greasy Hair Shampoo 250ml – šampon pro mastné vlasy od naší známé značky Togethair je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Nakupte si kvalitní produtky online a ušetřete tak váš čas. Togethair Sebum Greasy Hair Shampoo 250ml – šampon pro mastné vlasy – nyní získáte od 345 Kč.

Katalogové číslo: 8002738183330 Kategorií: , , , , , Štítek:

Popis

Togethair Sebum Greasy Hair Shampoo 250ml – šampon pro mastné vlasy od skvělého a známého výrobce Togethair je momentálně za bezkonkurenční cenu. Kvalita tohoto produktu má dva rozměry, a sice úroveň a konzistentnost.

Kombinace výtažků z netíku, kopřivy a potočnice lékařské nabízí dokonalé řešení v případě nadměrně mastících se vlasů. Šampon účinně čistí vlasovou pokožku, zbavuje ji přebytečného kožního mazu a zastaví vznik dalších mikroorganismů, které mají za následek právě zvýšenou tvorbu mazu. Vlasy i vlasová pokožka zůstává po použití ve správné rovnováze. Aktivní složky: výtažek z netíku, kopřivy a potočnice lékařské Použití: Přiměřené množství šamponu vmasírujte do mokrých vlasů po celé jejich délce, poté důkladně opláchněte. V případě potřeby postup opakujte. TOGETHAIR Italský smysl pro krásu, styl a dokonalou image. Vášeň, kterou Italové vkládají do každého svého počinu. Nejmodernější technologie současnosti a zároveň úcta a láska k přírodě. Spojením těchto jednotlivých dílků mozaiky vznikají prvotřídní vlasové produkty, se kterými není možné šlápnout vedle.

 

Informace o produktu

  • Značka: Togethair
  • EAN: 8002738183330
  • Další vlastnosti: Objem 250 ml. Typ vlasů Mastný vlas.  . . . . . . . . .
Togethair Sebum Greasy Hair Shampoo 250ml - šampon pro mastné vlasy
Togethair Sebum Greasy Hair Shampoo 250ml – šampon pro mastné vlasy
345