Togethair Sea Force Hair Loss Prevention Shampoo 1000ml – Šampon proti vypadávání vlasů

780 

Togethair Sea Force Hair Loss Prevention Shampoo 1000ml – Šampon proti vypadávání vlasů od tohoto výrobce Togethair je momentálně za bezkonkurenční cenu. Nakupujte bezpečně online. Togethair Sea Force Hair Loss Prevention Shampoo 1000ml – Šampon proti vypadávání vlasů v akci za 780 Kč.

Katalogové číslo: 8002738183101 Kategorií: , , , , , Štítek:

Popis

Togethair Sea Force Hair Loss Prevention Shampoo 1000ml – Šampon proti vypadávání vlasů od dodavatele se skvělou pověstí Togethair je u nás za výhodnou cenu. Opět se můžete těšit na enormní výběr zboží za skvělé ceny.

Ke snížení nadměrného vypadávání vlasů napomáhá šampon s obsahem mořské vody, extraktu z mikrořasy a amino ceramidů. Vlasy účinně chrání před vlivem stresu a životního prostřední, zároveň obnovuje, posiluje a vyplňuje vlasové vlákno. Aktivní složky: mořská voda SymHair® Force 1631 (extrakt z mikrořasy) amino ceramidy Použití: Přiměřené množství šamponu vmasírujte do vlasové pokožky a mokrých vlasů po celé jejich délce, poté důkladně opláchněte. V případě potřeby postup opakujte. TOGETHAIR Italský smysl pro krásu, styl a dokonalou image. Vášeň, kterou Italové vkládají do každého svého počinu. Nejmodernější technologie současnosti a zároveň úcta a láska k přírodě. Spojením těchto jednotlivých dílků mozaiky vznikají prvotřídní vlasové produkty, se kterými není možné šlápnout vedle.

 

Informace o produktu

  • Značka: Togethair
  • EAN: 8002738183101
  • Další vlastnosti: Objem 1000 ml. Typ vlasů Proti padání.  . . . . . . . . .
Togethair Sea Force Hair Loss Prevention Shampoo 1000ml - Šampon proti vypadávání vlasů
Togethair Sea Force Hair Loss Prevention Shampoo 1000ml – Šampon proti vypadávání vlasů
780