Togethair Repair Restructuring Hair Mask 500ml – restrukturalizační maska

715 

Togethair Repair Restructuring Hair Mask 500ml – restrukturalizační maska od kvalitního výrobce Togethair lze pořídit u nás za skvělou cenu. Získejte zboží online a vyhněte se zbytečným frontám v obchodech. Togethair Repair Restructuring Hair Mask 500ml – restrukturalizační maska v současnosti za 715 Kč.

Katalogové číslo: 8002738195487 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Togethair Repair Restructuring Hair Mask 500ml – restrukturalizační maska od naší známé značky Togethair lze u nás pořídit za skvělou cenu. Nákupem online ušetříte čas i peníze – nakupte online.

Citrusy, pískavice a meloun – této kombinaci nemají suché a poškozené vlasy žádnou šanci odolat. Zajistí jim totiž potřebnou výživu, regeneraci a hydrataci. Přidaný výtažek z lípy se pak postará o ochranný film, který zabrání dalšímu poškození. Výsledkem zůstávají dokonale jemné, správně hydratované a hloubkově posílené vlasy. Pro maximální efekt je vhodné použití taktéž šamponu ze stejné série Repair. Aktivní složky: citrusy, pískavice, meloun výtažek z lípy Použití: Masku aplikujte do umytých, ručníkem vysušených vlasů, a to po celé jejich délce. Nechejte působit několik minut a poté důkladně opláchněte. TOGETHAIR Italský smysl pro krásu, styl a dokonalou image. Vášeň, kterou Italové vkládají do každého svého počinu. Nejmodernější technologie současnosti a zároveň úcta a láska k přírodě. Spojením těchto jednotlivých dílků mozaiky vznikají prvotřídní vlasové produkty, se kterými není možné šlápnout vedle.

 

Informace o produktu

  • Značka: Togethair
  • EAN: 8002738195487
  • Další vlastnosti: Objem 500 ml. Typ vlasů Poškozený vlas.  . . . . . . . . .
Togethair Repair Restructuring Hair Mask 500ml - restrukturalizační maska
Togethair Repair Restructuring Hair Mask 500ml – restrukturalizační maska
715