Togethair Repair Bi-Phase Spray 200ml – bezoplachový kondicionér

460 

Togethair Repair Bi-Phase Spray 200ml – bezoplachový kondicionér od skvělé značky Togethair je u nás k dispozici opravdu výhodně. V e-shopu nakoupíte kvalitní produkty bezpečně online. Togethair Repair Bi-Phase Spray 200ml – bezoplachový kondicionér právě nyní za 460 Kč.

Katalogové číslo: 8002738195470 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Togethair Repair Bi-Phase Spray 200ml – bezoplachový kondicionér od této značky Togethair jde u nás právě teď pořídit výhodně. Nečekejte dlouho, zboží se u nás moc neohřeje.

Bezoplachový kondicionér ve spreji je skvělým okamžitým řešením pro suché a poškozené vlasy. Díky obsahu aktivních látek ze středomořských rostlin zajistí účinnou obnovu, hydrataci a potřebnou výživu. Vlasy zůstávají dokonale jemné, zářivě lesklé a bonusem je jejich snadnější rozčesávání. Aktivní složky: výtažky ze středomořských rostlin Použití: Před použitím lahvičku důkladně protřepejte, následně rovnoměrně nastříkejte na vlhké vlasy. Neoplachujte. Vhodné je použití také před tepelnou úpravou. TOGETHAIR Italský smysl pro krásu, styl a dokonalou image. Vášeň, kterou Italové vkládají do každého svého počinu. Nejmodernější technologie současnosti a zároveň úcta a láska k přírodě. Spojením těchto jednotlivých dílků mozaiky vznikají prvotřídní vlasové produkty, se kterými není možné šlápnout vedle.

 

Informace o produktu

  • Značka: Togethair
  • EAN: 8002738195470
  • Další vlastnosti: Objem 200 ml. Typ vlasů Poškozený vlas.  . . . . . . . . .
Togethair Repair Bi-Phase Spray 200ml - bezoplachový kondicionér
Togethair Repair Bi-Phase Spray 200ml – bezoplachový kondicionér
460