Togethair Peeling Scrub Exfoliating Treatment 100ml – čistící scrub

460 

Togethair Peeling Scrub Exfoliating Treatment 100ml – čistící scrub od skvělé a známé značky Togethair je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. Rychlý a bezpečný nákup u nás. Togethair Peeling Scrub Exfoliating Treatment 100ml – čistící scrub výhodně za skvělou cenu 460 Kč.

Katalogové číslo: 8002738195548 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Togethair Peeling Scrub Exfoliating Treatment 100ml – čistící scrub od značky se skvělou pověstí Togethair – zboží u nás pořídíte právě ted za skvělou cenu. Nakupujte bezpečně a rychle online.

Péči o vlasovou pokožku není radno podcenit. Pro tento účel se skvěle hodí čistící scrub, který dokonale odstraňuje odumřelé kožní buňky a nečistoty. Obsahuje vosk z rýžových otrub z kontrolovaného ekologického zemědělství, který splňuje požadavky ekologicky odbouratelné suroviny. Skvěle se hodí pro vlasy se suchými i mastnými lupy, napomáhá celkovému zklidnění podrážděné pokožky a snižuje nepříjemné svědění. Aktivní složky: vosk z rýžových otrub Použití: Produkt nanášejte pomocí aplikátoru na suchou vlasovou pokožku před umytím za pomocí šamponu. Jemně masírujte a nechejte 5-10 minut působit. Poté důkladně opláchněte a pokračujte následným mytím obvyklým způsobem. TOGETHAIR Italský smysl pro krásu, styl a dokonalou image. Vášeň, kterou Italové vkládají do každého svého počinu. Nejmodernější technologie současnosti a zároveň úcta a láska k přírodě. Spojením těchto jednotlivých dílků mozaiky vznikají prvotřídní vlasové produkty, se kterými není možné šlápnout vedle.

 

Informace o produktu

  • Značka: Togethair
  • EAN: 8002738195548
  • Další vlastnosti: Objem 100 ml. Typ vlasů Proti lupům.  . . . . . . . . .
Togethair Peeling Scrub Exfoliating Treatment 100ml - čistící scrub
Togethair Peeling Scrub Exfoliating Treatment 100ml – čistící scrub
460