Togethair Nourishing Shampoo 250ml – vyživující šampon

345 

Togethair Nourishing Shampoo 250ml – vyživující šampon od výrobce s dobrým jménem Togethair . Zboží můžete mít u nás za super cenu. Máte rádi různé slevové akce? Pro stálé klienty máme výhodný věrnostní program. Togethair Nourishing Shampoo 250ml – vyživující šampon – nyní nakoupíte za 345 Kč.

Katalogové číslo: 8052575370257 Kategorií: , , , , , Štítek:

Popis

Togethair Nourishing Shampoo 250ml – vyživující šampon od výrobce s dobrým jménem Togethair . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu. Získejte zboží online a vyhněte se zbytečným frontám v obchodech.

Se suchými, unavenými vlasy bez známek života se již můžete konečně rozloučit, a to díky vysoce vyživujícímu, hydratačnímu šamponu Nourishing značky Togethair. Obsahuje oves a naklíčenou pšenici. Tyto složky se hravě postarají o potřebnou péči přímo uvnitř struktury vlasu. Ty pak zůstávají dokonale elastické a lesklé. Pro maximální efekt je vhodné následné použití vyživující masky ze stejné řady. Aktivní složky: Oves Naklíčená pšenice Použití: Přiměřené množství šamponu vmasírujte do mokrých vlasů po celé jejich délce, poté důkladně opláchněte. V případě potřeby postup opakujte. TOGETHAIR Italský smysl pro krásu, styl a dokonalou image. Vášeň, kterou Italové vkládají do každého svého počinu. Nejmodernější technologie současnosti a zároveň úcta a láska k přírodě. Spojením těchto jednotlivých dílků mozaiky vznikají prvotřídní vlasové produkty, se kterými není možné šlápnout vedle.

 

Informace o produktu

  • Značka: Togethair
  • EAN: 8052575370257
  • Další vlastnosti: Objem 250 ml. Typ vlasů Suchý vlas.  . . . . . . . . .
Togethair Nourishing Shampoo 250ml - vyživující šampon
Togethair Nourishing Shampoo 250ml – vyživující šampon
345