Togethair Nourishing Shampoo 1000ml – vyživující šampon

780 

Togethair Nourishing Shampoo 1000ml – vyživující šampon od skvělého výrobce Togethair je nyní k dostání výhodně za super cenu. Nakupte si tento produkt na našem e-shopu za super ceny. Togethair Nourishing Shampoo 1000ml – vyživující šampon právě teď za cenu 780 Kč.

Katalogové číslo: 8052575370240 Kategorií: , , , , , Štítek:

Popis

Togethair Nourishing Shampoo 1000ml – vyživující šampon od společnosti Togethair je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás.

Se suchými, unavenými vlasy bez známek života se již můžete konečně rozloučit, a to díky vysoce vyživujícímu, hydratačnímu šamponu Nourishing značky Togethair. Obsahuje oves a naklíčenou pšenici. Tyto složky se hravě postarají o potřebnou péči přímo uvnitř struktury vlasu. Ty pak zůstávají dokonale elastické a lesklé. Pro maximální efekt je vhodné následné použití vyživující masky ze stejné řady. Aktivní složky: Oves Naklíčená pšenice Použití: Přiměřené množství šamponu vmasírujte do mokrých vlasů po celé jejich délce, poté důkladně opláchněte. V případě potřeby postup opakujte. TOGETHAIR Italský smysl pro krásu, styl a dokonalou image. Vášeň, kterou Italové vkládají do každého svého počinu. Nejmodernější technologie současnosti a zároveň úcta a láska k přírodě. Spojením těchto jednotlivých dílků mozaiky vznikají prvotřídní vlasové produkty, se kterými není možné šlápnout vedle.

 

Informace o produktu

  • Značka: Togethair
  • EAN: 8052575370240
  • Další vlastnosti: Objem 1000 ml. Typ vlasů Suchý vlas.  . . . . . . . . .
Togethair Nourishing Shampoo 1000ml - vyživující šampon
Togethair Nourishing Shampoo 1000ml – vyživující šampon
780