Togethair Nourishing Bio Serum 90ml – vyživující sérum

460 

Togethair Nourishing Bio Serum 90ml – vyživující sérum od známé kvalitní značky Togethair , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Pořidťe se tento produkt bezpečně online. Togethair Nourishing Bio Serum 90ml – vyživující sérum za výhodnou cenu 460 Kč.

Katalogové číslo: 8052575370288 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Togethair Nourishing Bio Serum 90ml – vyživující sérum od známého dodavatele Togethair je k získání právě teď u nás za super cenu. Pořiďte si tento produkt bezpečne a rychle online.

Hydratační, vyživující a rozjasňující sérum s obsahem bio arganového oleje a kokosového oleje poskytne první pomoc vysušeným a unaveným vlasům a roztřepeným konečkům. Nabízí také perfektní uhlazující schopnosti, zajistí dokonalou hebkost a měkkost a brání dalšímu třepení vlasových konců. Bez obsahu silikonů, parabenů, minerálních olejů. Přípravek je neparfémovaný. Použití: Aplikujte malé množství přípravku do vlhkých vlasů po celých délkách. Neoplachujte a následně vlasy vysušte. Při potížích s častým třepením konečků nanášejte pravidelně i do suchých vlasů. TOGETHAIR Italský smysl pro krásu, styl a dokonalou image. Vášeň, kterou Italové vkládají do každého svého počinu. Nejmodernější technologie současnosti a zároveň úcta a láska k přírodě. Spojením těchto jednotlivých dílků mozaiky vznikají prvotřídní vlasové produkty, se kterými není možné šlápnout vedle.

 

Informace o produktu

  • Značka: Togethair
  • EAN: 8052575370288
  • Další vlastnosti: Objem 90 ml. Typ vlasů Suchý vlas.  . . . . . . . . .
Togethair Nourishing Bio Serum 90ml - vyživující sérum
Togethair Nourishing Bio Serum 90ml – vyživující sérum
460