Togethair Modelling Oil 200ml – restrukturalizační fluidum

390 

Togethair Modelling Oil 200ml – restrukturalizační fluidum od výrobce se skvělou pověstí Togethair – zboží můžete právě teď pořídit za super cenu. Skvělý produkt s garancí kvality. Togethair Modelling Oil 200ml – restrukturalizační fluidum právě nyní za 390 Kč.

Katalogové číslo: 8002738196262 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Togethair Modelling Oil 200ml – restrukturalizační fluidum od našeho předního výrobce Togethair , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně. Váháte s výběrem? Pořiďte si zboží dokud je skladem.

Přírodní vlnité vlasy rozhodně ocení skvělé vlastnosti restrukturalizačního fluida na bázi phytokeratinu. Účinně zabraňuje nežádoucímu krepatění a středně silná fixace zajistí dokonalou definici pohybu vlnitých vlasů. Aktivní složky: phytokeratin (hydrolyzovaný pšeničný protein) Použití: Přípravek je možné používat do vlhkých i suchých vlasů. Pro efekt mokrého vzhledu je doporučená aplikace většího množství fluida. TOGETHAIR Italský smysl pro krásu, styl a dokonalou image. Vášeň, kterou Italové vkládají do každého svého počinu. Nejmodernější technologie současnosti a zároveň úcta a láska k přírodě. Spojením těchto jednotlivých dílků mozaiky vznikají prvotřídní vlasové produkty, se kterými není možné šlápnout vedle.

 

Informace o produktu

  • Značka: Togethair
  • EAN: 8002738196262
  • Další vlastnosti: Objem 200 ml. Typ vlasů Vlnitý vlas. Styling Pro definici vln.  . . . . . . . . .
Togethair Modelling Oil 200ml - restrukturalizační fluidum
Togethair Modelling Oil 200ml – restrukturalizační fluidum
390