Togethair Liss Milk 200ml – jemné mléko s hydratačními a anti-frizz účinky

410 

Togethair Liss Milk 200ml – jemné mléko s hydratačními a anti-frizz účinky od výrobce s mnohaletou tradicí Togethair – produkt u nás seženete právě teď za super cenu. Získejte jedinečný produkt za příznivou cenu. Togethair Liss Milk 200ml – jemné mléko s hydratačními a anti-frizz účinky – nyní zakoupíte od 410 Kč.

Katalogové číslo: 8002738196255 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Togethair Liss Milk 200ml – jemné mléko s hydratačními a anti-frizz účinky od kvalitní společnosti Togethair . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás.

Nechtěnému krepatění vlasů je možné zabránit s použitím jemného mléka na bázi phytokeratinu. Poskytuje taktéž potřebnou hydrataci, okamžitý lesk a zanechává vlasy hedvábně jemné a vyhlazené. Bonusem je ochrana při tepelné úpravě účesu. Aktivní složky: phytokeratin (hydrolyzovaný pšeničný protein) Použití: Před závěrečnou úpravou účesu aplikujte malé množství mléka do vlhkých vlasů. TOGETHAIR Italský smysl pro krásu, styl a dokonalou image. Vášeň, kterou Italové vkládají do každého svého počinu. Nejmodernější technologie současnosti a zároveň úcta a láska k přírodě. Spojením těchto jednotlivých dílků mozaiky vznikají prvotřídní vlasové produkty, se kterými není možné šlápnout vedle.

 

Informace o produktu

  • Značka: Togethair
  • EAN: 8002738196255
  • Další vlastnosti: Objem 200 ml. Styling Pro uhlazení vlasů.  . . . . . . . . .
Togethair Liss Milk 200ml - jemné mléko s hydratačními a anti-frizz účinky
Togethair Liss Milk 200ml – jemné mléko s hydratačními a anti-frizz účinky
410