Togethair Fix Filler 125ml – texturizační sprej

475 

Togethair Fix Filler 125ml – texturizační sprej od skvělé značky Togethair lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za skvělé ceny. Togethair Fix Filler 125ml – texturizační sprej – nyní zakoupíte od 475 Kč.

Katalogové číslo: 8002738196231 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Togethair Fix Filler 125ml – texturizační sprej od známého výrobce Togethair je právě nyní na našich stránkách v akci. Nákupem tohoto produktu rozhodně ušetříte. Čas i peníze.

Přirozený objem vlasům zajistí texturizační sprej s obsahem phytokeratinu. Účesu navíc dodá pevnost, strukturu a poskytne kontrolu vašim vlnám. Bonusem je ochrana při tepelné úpravě vlasů a dlouhotrvající účinek. Vhodný pro jemné, ale i další typy vlasů. Aktivní složky: phytokeratin (hydrolyzovaný pšeničný protein) Použití: Pro objem a pevnost aplikujte před konečnou úpravou do vlhkých vlasů, a to od kořínků až po konečky. Pro efekt ležérního, plážového účesu nastříkejte do suchých vlasů po celé jejich délce. TOGETHAIR Italský smysl pro krásu, styl a dokonalou image. Vášeň, kterou Italové vkládají do každého svého počinu. Nejmodernější technologie současnosti a zároveň úcta a láska k přírodě. Spojením těchto jednotlivých dílků mozaiky vznikají prvotřídní vlasové produkty, se kterými není možné šlápnout vedle.

 

Informace o produktu

  • Značka: Togethair
  • EAN: 8002738196231
  • Další vlastnosti: Objem 125 ml. Typ vlasů Jemný vlas. Styling Pro objem vlasů.  . . . . . . . . .
Togethair Fix Filler 125ml - texturizační sprej
Togethair Fix Filler 125ml – texturizační sprej
475